Klinika trenerska w Warszawie

Szósta (i ostatnia) klinika organizowana przez PZBALL odbędzie się u WUKB Centaury Warszawa w dniach 18–20 listopada (poniedziałek-środa). Klinika będzie czynna od 17:00 do 22:30 przez trzy dni. 
Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z Piotrem Paskudzkim pod adresem ppaskudzki@gmail.com.

Kliniki zajmą się wszystkimi podstawowymi aspektami baseballu – rzucaniem, łapaniem, obroną na bazach, obroną na boisku, rzucaniem i bieganiem po bazach – ze szczególnym naciskiem na to, jak uczyć tych wszystkim aspektów dzieci/nowych graczy. Część ćwiczeń ma na celu uwzględnienie treningu na żywo z zawodnikami klubu. Prezentacje będą prowadzone w języku angielskim z symultanicznym tłumaczeniem na język polski.

Udział w klinice jest otwarty dla każdego kto chce wziąć udział. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Uczestnicy nie ponoszą opłat wpisowych. Uczestnicy zobowiązani są do zabezpieczenia sobie ubezpieczenia, wyżywienia i zakwaterowania podczas kliniki.

Uczestnicy, którzy pomyślnie ukończą 3 dniowy kurs w którejkolwiek z klinik, uzyskają certyfikat, który upoważni do otrzymania licencji trenerskiej w Polsce w okresie dwóch lat, tj. 2020 i 2021. Pomyślne ukończenie kliniki jest zdefiniowane jako punktualna i pełna obecność we wszystkich sesjach, aktywny udział w klinice i zdanie egzaminu końcowego.

Obecnie kliniki są jedynymi programami otrzymania certyfikatu i licencji planowanymi przez PZBall przed sezonem 2020.