Klub Dęby Osielsko obchodzi swoje 25-lecie. Życzymy wielu sukcesów na arenie polskiej oraz międzynarodowej. Dęby oraz Centaury mają wspólną, piękną historię.

"(...) Już po trzech latach zespół Dębów (a ściślej wspólna drużyna stworzona z Centaurami Warszawa) wywalczył pierwszy medal – srebro mistrzostw Polski w kat. do lat 13. W kolejnych dwóch latach drużyna ta zdobywała mistrzostwo Polski do lat 15, a w 2000 roku Osielszczanie wyruszyli na podbój świata. W niezwykle prestiżowych rozgrywkach międzynarodowych Little League Baseball wspólna drużyna Dębów/Centaurów wywalczyła w kategorii Big League (U18) mistrzostwo Polski, potem mistrzostwo Europy i pojechała do Stanów Zjednoczonych na World Series, czyli światowy turniej finałowy, transmitowany przez czołowe kanały sportowe amerykańskiej telewizji. W Tucson (stan Arizona) Dęby/Centaury zajęły ósme miejsce na świecie w kategorii U18. Kilku zawodników tamtej drużyny do dziś gra w ligowych zespołach Dębów i Centaurów."