Warszawski Uczniowski Klub Baseballowy

Centaury prowadzą 2:0 w finale z Osielskiem ! Jeden punkt od Mistrzostwa!!!

07 paź 2013 - 18:56:04 przez rafalbednarczyk@yahoo.com

We wczorajszym meczu Centaury Warszawa pokonały drużynę Dębów z Osielska 4:2. Drugie zwycięstwo w serii finałowej do trzech wygranych spotkań zbliżyło Warszawiaków do upragnionego tytułu.

Początek meczu nie był dla nas udany - pierwsze dwie zmiany bez punktu dla obu ekip. W trzecim inning'u popełniamy błąd - przerzucenie pierwszej bazy i w rezultacie tracimy jeden punkt. Dogranie tej zmiany to seria błędów po stronie Osielszczan. Brak prostego autu na 1. bazie, przerzucenie bazy domowej i wychodzimy na prowadzenie 4:1. W kolejnej tracimy jeszcze jeden obieg. Wynik nie zmienia się już do konca meczu. 4:2. 

Osielsko wybiło w tym meczu 6 hitów i zrobiło 3 błędy. Warszawa miała 5 dobrych odbić i popełniła 2 błędy. Mecz mógł się podobać, bo był bardziej zacięty od pierwszego narzutu. Mike Renery nie dał za dużo poodbijać Dębom zakładająć Osielsku 16 strike outów. 

Dziękujemy za doping w Kutnie nielicznym fanom, którzy przybyli z Warszawy na drugie spotkanie serii finałowej. Osielsko też wspierała grupa najzagorzalszych kibiców. 

Centaury z dwoma zwycięstwami "u siebie" zapewniły sobie niezłą zaliczkę przed trzecim meczem finałowym. Mistrzem Polski zostanie drużyna, która jako pierwsza wygra trzy mecze. Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę na boisku baseballowym Dębów w Osielsku.