Warszawski Uczniowski Klub Baseballowy

Zwycięstwo Centaurów w pierwszym meczu finałowym MP 2013!

05 paź 2013 - 18:28:01 przez rafalbednarczyk@yahoo.com

Centaury Warszawa wygrały dzisiaj z Dębami z Osielska 5:0 i są o jeden krok bliżej do zdobycia tytułu w tym sezonie. Było to historyczne zwycięstwo, bo jeszcze nigdy do tej pory drużynie WUKB nie udało się pokonać przeciwnika w decydującej rozgrywce. Dwa lata temu Kutno zdobyło mistrza w trzech meczach.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla warszawskiej drużyny. Dwa strike outy Trevora na górce miotacza w pierwszej zmianie (do tego fly out również zaliczoył Trevor), 12 w całym meczu. Rzucał 8 zmian. Już w pierwszym inningu Centaury obsadziły wszystkie bazy, ale udało się wyjść na prowadzenie tylko jednym obiegiem. W kolejnych trzech zmianach znowu obstawiane były wszystkie bazy. Wynik meczu po 4. zmianie - 3:0. W szóstej zmianie czerwono-czarno-szarzy dokładają jeszcze dwa oczka i ustalają wynik spotkania na 5:0! Na górce miotacza mecz skończył Adam Vorbrodt. Spotkanie było ciekawe jak na finał przystało. Pięć hitów po stronie gości i 6 błędów. Po stronie gospodarzy 6 hitów i 3 błędy. 

Dziękujemy nielicznym kibicom którzy przyjechali na mecz z Warszawy. Ze względu na przebudowe obiektów sportowych w Piasecznie swoje mecze musimy rozgrywać na najbliżej położonych boiskach "chili" w Kutnie. 

Jutro drugie spotkanie Finałów Mistrzostw Polski w Baseballu. Początek meczu o godzinie 11:30 !!! 

Relacja PLAY-BY-PLAY jutro na stronie. 

Mistrzem Polski zostanie drużyna, która jako pierwsza wygra trzy mecze.

Zapraszamy do kibicowania !!!