Warszawski Uczniowski Klub Baseballowy

Centaury w weekend na remis, pięć punktów do Mistrzostwa!

11 wrz 2013 - 19:07:03 przez rafalbednarczyk@yahoo.com

W miniony weekend drużyna Centaurów rozegrała pierwsze dwa mecze fazy play-off z ekipą z Żor a wynik rywalizacji po nich wynosi 1:1.

W pierwszym meczu jako pierwsi zdobyli punkt Żorzanie i utrzymywali wynik aż do piątej zmiany, w której rozwiązał się worek z punktami i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem stołecznych 5:1. Cały mecz rzucał dla WUKB Mike Renery, który utrzymał swają fantastyczną skuteczność na pozycji miotacza i nie pozwolił Gepardom na zdobycie więcej niż jednego punktu. 

W drugim meczu niestety zawiodło odbijanie. Kilka odbić za bazę w całym meczu nie pozwoliło zdobyć nawet jednego punktu. Drobne błędy w obronie zaważyły na wyniku 4:0 dla Gepardów. 

W najbliższą sobotę i niedzielę kolejne mecze półfinałowe serii najlepszy w pięciu meczach, która otwiera drogę do finału. Po dwóch spotkaniach w rywalizacji pierwszego półfinału jest remis 1:1. 

Mecz numer 3 rozegrany zostanie w najbliższą sobotę w Żorach przy ulicy minimalnej 2 o godzinie 12:00. Kolejny 4 mecz w niedzielę na tym samym boisku o godzinie 10:30. Czy po tym weekendzie poznamy finalistów Mistrzostw Polski w baseballu... przekonamy się.

Zapraszamy do kibicowania !!!

W drugiej parze półfinałowej jest 2:0 dla Kutna, które po zaciętych meczach prowadzi przed meczami w Osielsku. Brakuje im juz tylko jednego zwycięstwa by zagrać w finale rozgrywanym też do trzech wygranych meczy.