Warszawski Uczniowski Klub Baseballowy

Parszywa trzynastka, przesiedlenie i sześć punktów od mistrzostwa!

05 wrz 2013 - 09:14:16 przez rafalbednarczyk@yahoo.com

Centaury Warszawa już w najbliższy weekend rozpoczynają walkę w Play off's z Gepardami z Żor o finał Ekstraligi. Trzy zwycięstwa w maksymalnie pięciu meczach zapewnią występ w XXIX finale Mistrzostw Polski w baseballu.

Centaury wygrały w regularnym sezonie 13 z 16 rozegranych spotkań czyli o 7 więcej niż rywal z pierwszej fazy rozgrywek. Warszawski Uczniowski Klub Baseballowy stanie 3. raz w historii przed szansą zagrania w finale przy czym raz już ta sztuka się udała. Dwa lata temu nie udalo sie wygrać z Kutnem. 

13 zwycięstw w sezonie to więcej niż udało się stołecznym wygrać w dwóch ostatnich latach sezonu regularnego. Czy taka forma i chęć zwyciężania wystarczy do osiągnięcia wymarzonego celu?

Niestety ze względu na remont boiska w Piasecznie pozostajemy bez boiska baseballowego w ogóle. W Warszawie nie ma żadnego, ale najwyraźniej kolejne piłkarskie na naszym jest niezbędne... Dlatego wszystkie mecze "u siebie" rozegramy w Kutnie. Do odwołania...

Żeby zdobyć mistrzostwo musimy wygrać sześć meczy. Pierwsza runda - najlepszy z pięciu - z drużyną z Żor, rozpoczyna już w najbliższy weekend na obiekcie Małej Ligi Baseballowej w Kutnie. 

Pierwszy dziewięciozmianowy mecz w sobotę o godzinie 14:00, drugi w niedzielę o godzinie 10:30. Zapraszamy !!!