Warszawski Uczniowski Klub Baseballowy

Centaury już znają życie, były w Kutnie i wygrały dwa razy !

07 cze 2013 - 15:55:28 przez rafalbednarczyk@yahoo.com

Już jutro w Kutnie, Centaury zmierzą się z miejscową Stalą. Tym razem jednak to Warszawianie wystąpią w roli gospodarzy. Zwycięzca dwu meczu zasiądzie na fotelu lidera. Początek pierwszego spotkania o godzinie 12:00.

Po raz kolejny nie uda sie rozegrać meczu ligowego w Piasecznie. Boisko na którym drużyna z Warszawy rozgrywa swoje mecze jest cały czas pod wodą. Dlatego jutro wybierają się po raz kolejny do Kutna, żeby rozegrać kolejne dwa spotkania w Ekstralidze baseballu. Pierwsze dwa mecze pomiedzy tymi drużynami rozegrane były trzy tygodnie temu i w obu ze zwycięstw mogła być zadowolona drużyna gości. Czy sytuacja się powtórzy okaże się jutro na stadione Stana Musiała w Kutnie.

Centaury z kompletem zwycięstw zajmują pierwszą pozycję w tabeli (6 meczy, 6 wygranych ). Kutno po rozegraniu 10 meczy ma bilans 5 wygranych i tyle samo porażek. Jutrzejsze dwa zwycięstwa, którejkolwiek z ekip zapewni tytuł lidera rozgrywek. Zapowiadają się wyśmienite mecze więc kto może niech przyjeżdza na obiekty Małej Ligi Baseballowej w Kutnie. Początek pierwszego spotkania sobota godzina 12:00, drugiego trzydzieści minut po zakończeniu tego pierwszego.

Zapraszamy !!!