Warszawski Uczniowski Klub Baseballowy

Centaury TV w 4K

26 mar 2015 - 10:07:17 przez rafalbednarczyk@yahoo.com

"Nadejszła wiekopomna chwila ..." Począwszy od sezonu 2015 wszystkie Ekstraligowe mecze Warszawskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Centaury" Warszawa bedą relacjonowane za żywo w internecie!!!

Już nie możesz narzekać na korki w metrze, nudziarzy w Bla Bla car czy opóźnione pendolino. Centaury wychodzą na przeciw oczekiwaniom i pragnieniom swoich wiernych kibiców. Trafimy pod strzechy jak poezja Adama Mickiewicza, bez wychodzenia z domu. Dzieki usłudze nagrywania i streamingu online oferowanej przez 2 ½ oraz szerokopasmowymi internetowi LTE dostarczonymi prz baseballoutlet.pl stanie sie to możliwe. Jedynym Twoim zmartwieniem będzie nastawienie budzika po ciężkiej nocy, żeby leniuchując w ukochanym łóżku, obejrzeć w akcji Twój ulubiony klub.

Usługę będziemy testować już w najbliższą sobotę na meczach przedsezonowych z Kutna. Pierwsze wiosenne mecze na żywo rozegramy z aktualnym Mistrzem Polski i Dębami z Osielska.

Centaury jako jedyny polski klub baseballowy na planecie Ziemia będzie transmitował wszystkie swoje mecze sezonu zasadniczego, play off, Puchar Polski w T-ballu i dużo więcej. Jakość transmisji może wynieść nawet 4K czyli czterokrotnie wyższą jakość niż HD, ale w tej rozdzielczości pokażemy jedynie strike outy naszych przeciwników Emotikon wink

Usługa będzie całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich z poziomu komputera czy telefonu komórkowego z dostępem do internetu. Nie ważne czy będziesz na plaży w Chałupach czy w bungalowie na Madagaskarze. Poddaliśmy sie globalizacji przez co dzieki swoim komórom będziecie mogli przeżyć wreszcie coś autentycznego Emotikon wink

Wypatrujcie informacji na stronie jak betlejemskiej gwiazdki na niebie, a Centaury w telewizji staną sie domownikami już w trakcie wiosenno letnich weekendów w waszych domach.

Pozdrawiamy i zapraszamy na relacje on line.

Filmik z wtorkowego treningu jest zapowiedzą nadchodzących transmisji. Piona dla "Prezesa" za konsultacje i udostępnienie muzy pod klip. W sumie wielkiego wyboru mi nie dał bo miedzy Mezo a Piaskiem Emotikon wink Miłego oglądania.

5!