Warszawski Uczniowski Klub Baseballowy

Ruszamy z nową stroną!

06 kwi 2011 - 12:47:14 przez oskar.wroblewski@gmail.com

Sezon 2011 to spore wyzwanie dla członków klubu Centaury Warszawa. Po słabym wyniku w poprzednim sezonie (dopiero 7 miejsce w lidze) przyszedł czas na zmiany. Po nowych zawodnikach, solidnych przygotowaniach do nowego sezonu zakończonych wyjazdem na Spring Traing w Madrycie (Hiszpania) oraz powstaniu aktywnie działającego profilu na facebooku przyszedł czas na zmianę oficjalnej strony klubu.

Warszawska drużyna kładzie w tym roku duży nacisk na rozwój klubu w każdej jego dziedzinie. Nowi zawodnicy, którzy już stanowią wzmocnienie są niewątpliwie tego dowodem. Klub wciąż jednak szuka pasjonatów baseballu - szczególnie zza granicy, którzy chcieliby reprezentować Centaury w elitarnych rozgrywkach ekstraligi.

Jako klub chcemy też otworzyć się na naszych fanów, których przybywa i można ich już znaleźć nie tylko w Polsce, ale w wielu europejskich krajach i w Stanach Zjednoczonych - kolebce baseballu. Miejscem, gdzie fani jednoczą się by czytać o swoim ulubionym klubie jest nasz profil na facebooku. Jeżeli jeszcze nie należysz do fun page'u dołącz jak najszybciej!

Teraz ruszamy z kolejną aktywnością. Strona Centaurów, która była pusta i rzadko aktualizowana teraz pojawia się w nowej odsłonie. Chcemy, żeby za nową wersją strony poszła nowa jakość interakcji z kibicami oraz ludźmi interesującymi się baseballem w Polsce i za granicą. Jeżeli masz pomysły i uważasz, że coś można zrobić lepiej lub bardziej, zapraszamy do dyskusji. Jeśli chcesz pomóc w wypełnianiu serwisu treścią, jesteśmy otwarci na współpracę.

Small_strona

Small_stara_strona