Warszawski Uczniowski Klub Baseballowy

Aby grać dobrze, graj z pasją.

26 kwi 2011 - 14:08:02 przez oskar.wroblewski@gmail.com

Na naszej stronie będziemy umieszczać artykuły zawierające wskazówki jak z powodzeniem grać w baseball. Większość z nich będzie doskonale znana starszym graczom i trenerom, jednak mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć bazę, która stanowić będzie solidne podstawy dla nowych adeptów baseballu. Chcemy, aby artykuły były proste i łatwo przystępne dla każdego. Życzymy miłej lektury.

Jako gracz, staraj się nie komplikować sobie gry w baseball. Jest ona już i tak wystarczojąco trudna sama w sobie. Kiedy sędzia mówi "gra!" ("play ball!"), poprostu graj jak umiesz i dawaj z siebie wszystko. Pamiętaj, że baseballu nigdy nie da się w pełni opanować, a każda zagrywka będzie stanowiła wyzwanie.

Najważniejszą rzeczą, aby osiągać sukces jest to, że baseball musi stać się Twoją pasją. Gra i rywalizacja na najwyższym poziomie wymaga wiele pracy, oddania i ogromnego poświęcenia. A niemożliwa jest ciężka praca w wolnym czasie oraz poświęcenie (czasu z bliskimi) bez głębokiej miłości i pasji do tej wspaniałej gry jaką jest baseball. Spędzaj czas na trenowaniu i wspinaj się po schodach do góry - windy nie ma! Pamiętaj jednak, że jeśli kochasz baseball to baseball odwzajemni Ci to uczucie.